CSR

Ekopromet od lat wspiera działania CSR na rzecz lokalnej społeczności. Właściciel firmy Wojciech Wojtas jest ratownikiem Grupy Podhalańskiej GOPR oraz Sądeckiego WOPR. Nasza firma od kilkunastu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy mając na koncie wiele wygranych licytacji Złotych Kart i jedno Złote Serduszko z licytacji na wyspie Bali. Na nasze wsparcie mogą również liczyć Rescue 3 – KURSPORT Robert Kogut, Magazyn Bezpieczna Woda i Fundację Bezpieczeństwo i Woda dla dzieci ratowników oraz organizatorzy festiwalu biegowego Gorce Ultra Trail.

W celu zwiększenia poziomu ochrony medycznej naszych pracowników na wypadek NZK w naszej firmie od 2021 jest dostępny defibrylator AED firmy Schiller.

Uważamy, że praca na rzecz różnego rodzaju podmiotów, organizacji zawsze ma wartość budowania długofalowych relacji, tym samym cenimy i szanujemy naszych Partnerów za ich zaangażowanie na rzecz innych. Jesteśmy firmą EKO i wspomagamy ochronę środowiska. Nasza marka od lat wspomaga swoimi trwałymi i efektywnymi rozwiązaniami zbiórkę, transport i magazynowanie odpadów . Od 2021 roku jesteśmy zaangażowani w dwie organizacje: Izba Branży Komunalnej oraz Związek Pracodawców Gospodarki Odpadami.

Referencje

Rescue 3 logo

„Rescue 3 dziękuję za zaangażowanie i wsparcie w promocje działań organizacji przy współpracy z Magazynem Bezpieczna Woda. Dzięki uprzejmości EKOPROMET mieliśmy okazję zaistnieć na łamach ogólnopolskiego wydania magazynu w tematyce bezpieczeństwa związanego z naszą działalnością.”

Robert Kogut, Prezes Rescue 3
bezpieczna woda v2

„Magazyn Bezpieczna Woda dziękuję za wsparcia 3 numeru wydanego jesienią 2023 r. Dzięki Państwa pomocy mieliśmy możliwość zwiększyć zakres dystrybucji i dotrzeć do większego grona odbiorców. Doceniamy Ekopromet za wkład w rozwój naszego projektu i cieszymy się z nawiązanej długofalowej współpracy.”

Urszula Wieczorek, Wydawca /
Redaktor Naczelna Magazyn Bezpieczna Woda